Firmamız Hakkında


Söz Verdiğimiz Gibi; Kaliteli ve Zamanında

Bizimle ile tanıştıysanız, işlerinizin planlarınızdaki gibi ilerleyeceğini bilirsiniz. Üretim alanımızdaki her birim eşzamanlı çalışır ve tek bir merkezden koordine edilir. İş akışımızdaki her adımın kalite kontrol mekanizması farklıdır. Bu sayede son basamağa kadar ulaşan her ürün % 99,9 hazır olur ve son kontrolün ardından “mükemmel” etiketiyle müşterilerimize sunulur.

Size biz Yeteriz!

Tecrübelerimiz, üretim basamaklarının her birinde uzman olmamızı sağladı. Bu nedenle outsource ihtiyacımızı minimize etmek istedik. Tasarımdan dikişe, süblime baskıdan yıkamaya kadar her noktada kendi damgamızın olduğu bir sistem inşa ettik ve müşterilerimize Avrupa standartlarında ürünler hazırlıyoruz.

Biz, bir BSCI üyesiyiz. Ayrıca Sedex ve Confidence in Textiles gibi global kuruluşlar tarafından belirlenen kriterlere uymaya da büyük bir özen gösteriyoruz. Çünkü bizim için gelecek nesillere daha iyi bir yaşam sunmanın yolu gezegenimize saygı duymaktan geçiyor.

Mutlu Çalışan = Mutlu Müşteri

Sonucunda insana temas ettiğiniz her işin kalitesi insana bağlıdır. Biz, bu gerçekliği benimseyerek yolunu çizen ve çalışma atmosferini buna göre oluşturan bir marka. Ekibimize yeni katılan gençlerden tutun kuruluşumuzdan bu yana bizimle çalışan profesyonellerimize kadar herkese adil yaklaşmak ve bireylerin mutluluk çıtasını yükseltmek bizim misyonumuzun bir parçası. Bu yüzden bizimle çalışan markalara yalnızca kalite değil daha mutlu bir işbirliği vaat ediyoruz.

Sizi dinliyoruz, sizinle birlikte hayal ediyoruz, planlıyoruz ve gerçekleştiriyoruz.

Markalarımız